Almanca Filmler, Çizgi Filmler, Videolar, Şarkılar, Müzikler ve Dahası!

Merhabalar değerli ziyaretçilerimiz, Almanca filmler, çizgi filmler, şarkılar, komik videolar vb. kocaman bir arşiv sizleri bekliyor olacaktır. Bu sayfadan sürekli güncellenecek olan dökümanlarımıza ilgiyle bakacağınızdan eminiz. Umarım siz değerli Almanca öğrenen ya da İkinci Yabancı Dil olarak bir şeyler katan öğrencilerimiz, velilerimiz bu sayfamızı beğeneceğinizden hiç kuşkumuz yoktur.

1: Heidi Einstein şarkımız ile tüm okullara nam salmış ALFABE ÖĞRENİYORUM ALMANCA şarkımızla baş başa bırakıyoruz.

01:00 Dakika sonrasını açmanızı kesinlikle tavsiye ederiz.

2: Wackel mit dem Po yani bizim bildiğimiz winke winke Almanca şarkısı ilkokul ve ortaokul öğrencilerimiz için adeta bir harika ders ortamı sağlamaktadır ve her yıl bu şarkıyla dersler başlar ve biter diyebiliriz. Almanca winke winke şarkısı yani Wackel mit dem Po ile hem güleceksiniz hem de bazı kalıpları öğreneceksiniz. Örneğin; Hande hoch, hande unter gibi kalıplar Almanca da bu şarkıyla çok daha kolay!

Bu arşivler Yunus Kaytan tarafından sürekli güncellenmektedir. İlgili telif hakları youtube adlı paylaşım platformundan sağlandığı için rahatlıkla sizler de web sitelerinizde, okullarınızda paylaşabilirsiniz.