4 Tem, 2018

1. Sınıf 2. Dönem Sonu Bilgi Yarışması Sunusu 4

1. Sınıf 2. Dönem Sonu Bilgi Yarışması Sunusu 4 Sınıfımızı 4' er kişilik gruplara ayırarak (benim sınıf 24 kişi) 6 grup yapıyoruz…Her grubun elinde A-B-C Yazılı pankartlar oluyor…Soruları biz değiştiriyoruz. Soru süre bitiminde zil sesiyle her grup doğru olduğunu düşündüğü pankartı kaldırıyor… Doğru yapan grupları 10 puan veriyoruz…40 sorudan oluşan yarışmada en çok puanı toplayan grup yarışmayı kazanıyor….

Kolay Gelsin…

Dosyayı İndir

4 Tem, 2018

1. Sınıf 2. Dönem Sonu Bilgi Yarışması Sunusu 2

1. Sınıf 2. Dönem Sonu Bilgi Yarışması Sunusu 2 Sınıfımızı 4' er kişilik gruplara ayırarak (benim sınıf 24 kişi) 6 grup yapıyoruz…Her grubun elinde A-B-C Yazılı pankartlar oluyor…Soruları biz değiştiriyoruz. Soru süre bitiminde zil sesiyle her grup doğru olduğunu düşündüğü pankartı kaldırıyor… Doğru yapan grupları 10 puan veriyoruz…40 sorudan oluşan yarışmada en çok puanı toplayan grup yarışmayı kazanıyor….

Kolay Gelsin….

Dosyayı İndir

4 Tem, 2018

1. Sınıf 2. Dönem Sonu Bilgi Yarışması Sunusu

1. Sınıf 2. Dönem Sonu Bilgi Yarışması Sunusu Sınıfımızı 4' er kişilik gruplara ayırarak (benim sınıf 24 kişi) 6 grup yapıyoruz…Her grubun elinde A-B-C Yazılı pankartlar oluyor…Soruları biz değiştiriyoruz. Soru süre bitiminde zil sesiyle her grup doğru olduğunu düşündüğü pankartı kaldırıyor… Doğru yapan grupları 10 puan veriyoruz…40 sorudan oluşan yarışmada en çok puanı toplayan grup yarışmayı kazanıyor….

Kolay Gelsin….

Dosyayı İndir