7 Eyl, 2018

8. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi 1. Teog Sınavı Konu Özeti Soru Slaytları

8. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi 1. Teog Sınavı Konu Özeti Soru Slaytları Dikab Dersinin 1. Teog Konularını İçeren Bir Sunumdur. Sunumda Her Slaytta Bir Soru Bulunmaktadır.
bu Sorular Test. Klasik, Boşluk Doldurma, Kavram Bulma, Eşleştirme Türündendir.
konu Tekrarı İçin Faydalı Olur.
ayrıca Sınıfınızda Her öğrenciye Slaytlardan (2-60)arası İstediğini Seçerek Soruyu Yanıtlamasını İsteyin Böylece Size Karşı ''benim Sorum Zordu'' Diyemezler Deselerde Sonuçta Onların Seçimidir. Kolay Gelsin. Dua Etmeyi Unutmayın.

Dosyayı İndir

7 Eyl, 2018

8. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Kısa Sureler Sunusu

Fatiha, FİL, KUREYŞ, Mâun, Kevser, Kâfirûn, Nasr, Tebbet, Felak ve Nâs surelerini içerir. Abdurrahman es Sudeys ve Abdülbasit Abdüssamet Kâbe imamları dinleme seeçenekleri. powerpoint 2016
8. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Kısa Sureler Sunusu dosyası, 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Sunuları bölümünde bulunmaktadır. 8. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Kısa Sureler Sunusu Eğitimhane, 8. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Kısa Sureler Sunusu indir.

Dosyayı İndir

7 Eyl, 2018

8. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Ayetel Kürsi Ve Anlamı Sunusu

Teog'a yönelik çıkmış sorularla destekli sunu.
8. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Ayetel Kürsi Ve Anlamı Sunusu dosyası, 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Sunuları bölümünde bulunmaktadır. 8. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Ayetel Kürsi Ve Anlamı Sunusu Eğitimhane, 8. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Ayetel Kürsi Ve Anlamı Sunusu indir.

Dosyayı İndir

7 Eyl, 2018

8. Sınıf Din Kültürü Allah’A Güvenmek (Tevekkül) Konusu Sunusu

Teog'a yönelik çıkmış sorularla destekli sunu.
8. Sınıf Din Kültürü Allah’A Güvenmek (Tevekkül) Konusu Sunusu dosyası, 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Sunuları bölümünde bulunmaktadır. 8. Sınıf Din Kültürü Allah’A Güvenmek (Tevekkül) Konusu Sunusu Eğitimhane, 8. Sınıf Din Kültürü Allah’A Güvenmek (Tevekkül) Konusu Sunusu indir.

Dosyayı İndir

7 Eyl, 2018

8. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi İnsan İradesi Ve Kader Sunusu

Teog'a yönelik çıkmış sorularla destekli sunu.
8. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi İnsan İradesi Ve Kader Sunusu dosyası, 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Sunuları bölümünde bulunmaktadır. 8. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi İnsan İradesi Ve Kader Sunusu Eğitimhane, 8. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi İnsan İradesi Ve Kader Sunusu indir.

Dosyayı İndir