5 Tem, 2018

Dosyalarımdakiler İçin Fontlar

bir öğretmenim fontların düzgün çalışmadığını söylemişti
Dosyalarımdakiler İçin Fontlar dosyası, İlk Okuma Yazma Programları ve Fontlar bölümünde bulunmaktadır. Dosyalarımdakiler İçin Fontlar Eğitimhane, Dosyalarımdakiler İçin Fontlar indir.

Dosyayı İndir

5 Tem, 2018

Alfabe Fontu Noktalı – Kılavuzlu – Tl Simgeli

Alfabe yazı tipinin klavuzlu, noktalı, TL simgeli ve tüm karakterleri klavye ve klavye kısayolları ile yazılabilen ve klavye kısayolları pdf dosyası ile gösterilmiş yeni versiyonu.
Alfabe Fontu Noktalı – Kılavuzlu – Tl Simgeli dosyası, İlk Okuma Yazma Programları ve Fontlar bölümünde bulunmaktadır. Alfabe Fontu Noktalı – Kılavuzlu – Tl Simgeli Eğitimhane, Alfabe Fontu Noktalı – Kılavuzlu – Tl Simgeli indir.

Dosyayı İndir

5 Tem, 2018

Kılavuz Çizgili El Yazısı Fontu

Kılavuz çizgili El Yazısı Fontu
Kılavuz Çizgili El Yazısı Fontu dosyası, İlk Okuma Yazma Programları ve Fontlar bölümünde bulunmaktadır. Kılavuz Çizgili El Yazısı Fontu Eğitimhane, Kılavuz Çizgili El Yazısı Fontu indir.

Dosyayı İndir

5 Tem, 2018

Klavuz Çizgili Boş Sayfa

Klavuz çizgili boş sayfa arayanlar güle güle kullansın.
Klavuz Çizgili Boş Sayfa dosyası, İlk Okuma Yazma Programları ve Fontlar bölümünde bulunmaktadır. Klavuz Çizgili Boş Sayfa Eğitimhane, Klavuz Çizgili Boş Sayfa indir.

Dosyayı İndir

5 Tem, 2018

El Yazısı Fontu

Fontlarda bazı iyileştirmeler yapmaya çalıştım. Umarım faydalı olur.
El Yazısı Fontu dosyası, İlk Okuma Yazma Programları ve Fontlar bölümünde bulunmaktadır. El Yazısı Fontu Eğitimhane, El Yazısı Fontu indir.

Dosyayı İndir

5 Tem, 2018

Bitişik Eğik Yazı Şablonları

1.sınıflara Etkinlik Hazırlarken,kullanabileceğiniz Eğik Yazı çizgili Hazır Word Sayfalı şablonlar -17 Adet
Bitişik Eğik Yazı Şablonları dosyası, İlk Okuma Yazma Programları ve Fontlar bölümünde bulunmaktadır. Bitişik Eğik Yazı Şablonları Eğitimhane, Bitişik Eğik Yazı Şablonları indir.

Dosyayı İndir