5 Tem, 2018

Kültür – Edebiyat – Yayın Ve İletişim Üzerine Bilgi

Kültür-edebiyat-yayın ve iletişim üzerine
Kültür – Edebiyat – Yayın Ve İletişim Üzerine Bilgi dosyası, Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kulübü bölümünde bulunmaktadır. Kültür – Edebiyat – Yayın Ve İletişim Üzerine Bilgi Eğitimhane, Kültür – Edebiyat – Yayın Ve İletişim Üzerine Bilgi indir.

Dosyayı İndir

5 Tem, 2018

Milli Kültür

Milli Kültürümüz kurduk . yıl boyu tüm kulüp öğrencilerimizin katkıları ile sunumlar hazırlayıp sunduk.
Milli Kültür dosyası, Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kulübü bölümünde bulunmaktadır. Milli Kültür Eğitimhane, Milli Kültür indir.

Dosyayı İndir

5 Tem, 2018

Kültür Ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kulübü Yıllık Çalışma Planı

Kültür Ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kulübü Yıllık Çalışma Planı Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kulübü Yıllık Çalışma Planı, Milli Eğitim Bakanlığının 8 Haziran 2017 Perşembe Gün Ve 30090 Sayılı Resmi Gazetede Yayımlanan Eğitim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği ‘ne Göre Düzenlenmiştir.Umarım Yararı Olur.iyi Günlerde Kullanın Arkadaşlar

Dosyayı İndir

5 Tem, 2018

Kültür Ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kulübü Yıllık Çalışma Planı 2014

Daha önce hazırlanmış dosyalardan düzenledim.Faydalı olması dileklerimle.
Kültür Ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kulübü Yıllık Çalışma Planı 2014 dosyası, Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kulübü bölümünde bulunmaktadır. Kültür Ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kulübü Yıllık Çalışma Planı 2014 Eğitimhane, Kültür Ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kulübü Yıllık Çalışma Planı 2014 indir.

Dosyayı İndir

5 Tem, 2018

Kulüp Devam Takip

kulüp devam takip
Kulüp Devam Takip dosyası, Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kulübü bölümünde bulunmaktadır. Kulüp Devam Takip Eğitimhane, Kulüp Devam Takip indir.

Dosyayı İndir