5 Tem, 2018

Huzur Evi Ziyareti Toplum Hizmeti

Huzurevi Ziyareti Toplum Hizmeti Çalışması
Huzur Evi Ziyareti Toplum Hizmeti dosyası, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü bölümünde bulunmaktadır. Huzur Evi Ziyareti Toplum Hizmeti Eğitimhane, Huzur Evi Ziyareti Toplum Hizmeti indir.

Dosyayı İndir

4 Tem, 2018

Toplum Hizmeti Yıllık Çalışma Planı

Toplum hizmeti yıllık plan
Toplum Hizmeti Yıllık Çalışma Planı dosyası, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü bölümünde bulunmaktadır. Toplum Hizmeti Yıllık Çalışma Planı Eğitimhane, Toplum Hizmeti Yıllık Çalışma Planı indir.

Dosyayı İndir

4 Tem, 2018

Sosyal Yrd. Ve Day. Çocuk Esirgeme Ve Kızılay Kulübü

2011-2012 eğitim öğretim yılına ait Sosyal Yrd. ve Day. Çocuk Esirgeme Ve Kızılay Kulübü ile ilgili gerekli döküman dosyasıdır.
Sosyal Yrd. Ve Day. Çocuk Esirgeme Ve Kızılay Kulübü dosyası, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü bölümünde bulunmaktadır. Sosyal Yrd. Ve Day. Çocuk Esirgeme Ve Kızılay Kulübü Eğitimhane, Sosyal Yrd. Ve Day. Çocuk Esirgeme Ve Kızılay Kulübü indir.

Dosyayı İndir

4 Tem, 2018

Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Kulübü Yıllık Çalışma Planı

Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Kulübü Yıllık Çalışma Planı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü Yıllık Çalışma Planı, Milli Eğitim Bakanlığının 8 Haziran 2017 Perşembe Gün Ve 30090 Sayılı Resmi Gazetede Yayımlanan Eğitim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği ‘ne Göre Düzenlenmiştir.Umarım Yararı Olur.iyi Günlerde Kullanın Arkadaşlar

Dosyayı İndir