2 Tem, 2018

Orbit Downloader 4.0.3

..

İndirme programı devriminin lideri Orbit Downloader, yeni jenerasyon web uygulamalarından dosya indirmeyi daha kolay ve hızlı biçimde yapmanız için hazırlanmıştır.


Lisans : Ücretsiz / Freeware

İşletim Sistemi : Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7

Desteklenen Diller : İngilizce İngilizce

Orbit Downloader, internetten dosya indirme işlemini daha hızlı ve daha kolay bir hale getiren, indirme programı devriminin liderlerindendir. Tamamen ücretsiz olan Orbit Downloader, herhangi tipteki bir dosyayı parçalara bölerek hızlı bir biçimde indirebilir. Ayrıca bünyesinde Grab Pro isimli bir medya indiricisi de barındırır. Grab Pro’yu YouTube, Pandora, Imeem gibi indirmeyi engelleyen sitelerden video ve müzik indirmek için kullanabilirsiniz. Video/medya adresini otomatik olarak algılayan Grab Pro ile örneğin bir YouTube videosunu veya Flash olarak hazırlanmış bir oyunu indirmek sadece iki tıklama gerektiriyor. Orbit Downloader aynı zamanda hafif, hızlı ve Rapidshare desteğine sahip.


Orbit Downloader 4.0.2 sürümündeOrbit Firefox eklentisiyle ilgilii bir hata düzeltilmiştir.Orbit Downloader 4.0.3, indir


2 Tem, 2018

Free YouTube to MP3 Converter

..

Der "Free YouTube to MP3 Converter" ermöglicht es Ihnen, exklusiv die Audiospur eines YouTube-Videos herunterzuladen.

Die Freeware extrahiert die Musik aus jedem gewünschten YouTube-Video oder vorliegendem FLV-File und speichert den Ton im praktischen MP3-Format auf der Festplatte.

So geht’s: Geben Sie die URL des YouTube-Videos ein, wählen Sie den Speicherort und legen Sie fest, in welcher Qualitätsstufe in das MP3-Format konvertiert werden soll. Klicken Sie nun auf »Download & Convert« und schon haben Sie das gewünschte Video als MP3 auf Ihrem Computer.


Free YouTube to MP3 Converter, indir


2 Tem, 2018

Windows Live Messenger 2009

..

Lizenz: Kostenlos (Adware)
Sprache:
 
  • Deutsch
  • Türkisch
Hinzugefügt: 10. Mai 2006
Aktualisiert: 16. Dezember 2008
Betriebssystem: WinXP/Vista
Die finale Version 2009 des "Windows Live Messengers", dem Nachfolger des Chat-Tools MSN Messenger, ist erschienen.